קבוצת עמישב בחרה בהונדה היברידית

הונדה השלימה עסקת צי רכב עם חברת "עמישב"
במסגרת העסקה רכשה חברת הביטחון והשמירה "עמישב" 20 רכבי הונדה מדגם ג'אז הייבריד חסכוניים בדלק וידידותיים לסביבה.
11/3/2014 
"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, ממשיכה את פעילותה המואצת בתחום ציי הרכב ומדווחת על עוד עסקה שהושלמה במהלך החודש האחרון, במסגרתה נמכרו לחברת הביטחון והשמירה "עמישב" 20 מכוניות חדשות, מסוג הונדה ג'אז הייבריד, חסכוניות בדלק וידידותיות לסביבה.כחלק מהאג'נדה לסביבה ירוקה של החברה וחידוש צי הרכבים שלה ברכבים חסכוניים בדלק וירוקים ביצעה "עמישב" עסקת רכישה ישירה של 20 מכוניות הונדה ג'אז היברידיות מיבואנית הרכב "מאיר". באמצעות רכבים אלה "עמישב" תביא כעת לחיסכון ניכר בהוצאות הדלק של הקבוצה ובנוסף עובדיה ייהנו כעת מהטבת שווי שימוש במס בגובה 560 ₪ לחודש וכן מחנייה חינם במס' ערים גדולות בארץ.
בני אידי, מנכ"ל ובעלי קבוצת "עמישב" ציין כי "לאור שיתוף הפעולה הפורה והמיוחד עם חברת "מאיר" ובמסגרת התמקדותה של "עמישב" בחסכון בדלק ואמונתה בטיפוח סביבה ירוקה הוחלט בקבוצה להעשיר את צי הרכבים במכוניות היברידיות מבית הונדה".
אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות הוסיף ומסר: "שיתוף הפעולה המוצלח והאמון שנותנת עמישב במותג הונדה הביאו אותה לשדרג ולהעשיר את צי הרכב שלה במכוניות ירוקות מסוג הונדה ג'אז הייבריד. בזכות היתרונות המובהקים של שימוש ברכבים היברידיים כגון:חיסכון עצום בדלק, זיכוי מס בסך 560 ₪ לחודש ,רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות, החליטה הנהלת עמישב להצטייד ברכבים היברידיים ירוקים מבית הונדה".
עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים, מסר, כי הוא מודה לקבוצת "עמישב" ומעריך את החלטתה הנבונה לחדש את צי המכוניות שלה ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי "עמישב" שעובדיה ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה "
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן