חברות עוברות למכוניות חשמליות

עוד חברות מובילות במשק ,עוברות למכוניות חשמליות ללא דלק
גם חברות סלקום, HOT, G4S, NIKE, מובילות את המעבר לדור הבא בעולם התחבורה: חתמו עם Better Place על הסכם הזמנה למאות מכוניות חשמליות כבר השנה .
21/3/2012
החברות הגדולות במשק מובילות את המעבר לתחבורה נקייה ללא דלק. ארבע חברות חתמו בימים האחרונים על הזמנות של מאות מכוניות חשמליות אשר עתידות להימסר לציי הרכב שלהם כבר במהלך השנה הנוכחית. סלקום, G4S, NIKE, HOT, מצטרפות למעלה מ-60 חברות במשק שכבר הזמינו מכוניות חשמליות וביניהן: מטריקס, MSD, ברן, פתאל, סקאל, אמן מחשבים.
עם עליית מחירי הדלק, התנודתיות במחירי הנפט והמחויבות של חברות מובילות בחברה הישראלית לצמצום זיהום האוויר, החלו חברות רבות במשק לבחון את החלופות לדלק הקיימות כיום בשוק וקבלו החלטה להתחיל להעביר חלק ממכוניות הצי שברשותם למכוניות חשמליות. מעבר למכונית חשמלית יכול לחסוך מיליוני שקלים בסעיף הוצאות הדלק. 
משה קפלינסקי, מנכ"ל Better Place ישראל טוען: "עם עליית מחירי הדלק חלה עלייה בביקוש לאלטרנטיבות לדלק. הפתרון של Better Place מאפשר היום לאזרחי ישראל לעשות שינוי ולקבל החלטה שהיא בעלת אחריות כלכלית וסביבתית. מנהלי החברות הגדולות במשק מגלים אחריות חברתית וכלכלית כאשר הם בוחרים להוביל את השינוי והמעבר לתחבורה שאינה מבוססת דלק. מדובר בצעד משמעותי למדינת ישראל בדרכה להיגמל מנפט". 
הפתרון של חברת Better Place, אשר פועל בישראל כבר מתחילת השנה, מאפשר לראשונה בעולם לרכוש מכונית חשמלית, משפחתית ומתקדמת במחיר של מכונית בנזין. מודל החלפת הסוללה מאפשר נסיעה לטווח ארוך על חשמל בלבד. הוא מעניק היום ללקוחות פרטיים ולחברות את ההזדמנות לעבור לדור הבא של מכוניות חשמליות, במחיר מכונית בנזין. לקוחות החברה יהינו מרשת של החלפת סוללה וטכנולוגיה מתקדמת ברכב המאפשרת נהיגה ללא הגבלת טווח וחווית נהיגה ייחודית ומהנה.
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן