המכונית החשמלית מגיעה לשוק הליסינג
 
 
המכונית החשמלית מגיעה לשוק הליסינג

נחתם הסכם בין 'אלבר' ל-
Better Place לשיווק מאות מכוניות חשמליות לשוק הליסינג
 
07/08/2011
חברת הליסינג 'אלבר' וחברתBetter Place  המציעה שירותי ניידות למכוניות חשמליות, חתמו היום על הסכם לשיווק מכוניות חשמליות ללקוחות 'אלבר'. ההסכם מבטיח כי אלבר תרכוש מ-Better Place מאות מכוניות חשמליות במהלך שנת 2012 מסוג רנו פלואנס .Z.E.
חברת 'אלבר' תחל כבר בחודשים הקרובים בשיווק המכונית החשמלית לחברות וללקוחות פרטיים, לקראת המועד בו צפויות המכוניות החשמליות הראשונות להגיע ארצה.
על פי ההסכם, לקוח ליסינג שיבחר במכונית החשמלית, יוכל להתקשר בהסכם עם חברת הליסינג 'אלבר' לרכישת שירותי ליסינג תפעולי למכונית מסוג רנו פלואנס Z.E., ובהסכם נוסף עם חברת Better Place לקבלת המעטפת השירותית שמציעהBetter Place  הכוללת חבילת שירות שלמה: מכסת ק"מ שנתית במחיר חודשי קבוע וידוע מראש, עמדת טעינה ביתית, גישה חופשית ובלתי מוגבלת לעמדות טעינה ציבוריות, החלפת סוללות ללא הגבלה, מערכת תמיכה און-ליין לנהג ברכב ומוקד שירות לקוחות 24 שעות ביממה.
ינון עמית, מנכ"ל חברת 'אלבר', אמר עם חתימת ההסכם: "אנו גאים על שחברת Better Place, בחרה בחברת 'אלבר' להיות חברת הליסינג הראשונה שתשווק את המכונית החשמלית בשוק הליסינג בישראל.
משה קפלינסקי, מנכ"ל Better Place ישראל: "זהו הסכם משמעותי בדרך לשינוי מהותי שיאפשר לחברות וללקוחות פרטיים לבחור לנהוג במכונית החשמלית גם באמצעות הסכמי הליסינג וליהנות מרמת שירות גבוהה המתאימה לסטנדרטים הגבוהים להם אנו מחוייבים כלפי לקוחותינו. אני משוכנע, כי הביקוש הצפוי למכוניות מטעם החברות שכבר חתמו איתנו על הסכמים והביעו את רצונם לעבור לנהיגה במכוניות חשמליות יהיה רב, ואני שמח ש'אלבר' זיהתה את הפוטנציאל ראשונה".
 
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן