משאית גז טבעי לאיווקו

משאית על גז טבעי
המשאית הראשונה בישראל המונעת בגז טבעי של חברת איווקו נמסרה לחברת ההובלה "פרידנזון".
27/11/15
השר להגנת הסביבה, מר אבי גבאי הגיע לטקס מסירת המשאית הראשונה בישראל המונעת בגז טבעי של חברת איווקו שהתקיים במתחם המסירה של קבוצת סמל"ת באשקלון. במסגרת הטקס אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת, מסר את המשאית הראשונה המונעת בגז טבעי בישראל מסוג  Stralis CNG  IVECO לידי דוד פרידנזון, מנכ"ל חברת פרידנזון שהיתה הראשונה לרכוש את משאית.
 
השר להגנת הסביבה, מר אבי גבאי אמר: "המשאית הזו היא סנונית ראשונה ואנחנו משקיעים את כל מאמצינו כדי להקל על הבירוקרטיה ולהגביר את השימוש בגז בישראל במקום בדלקים מזהמים, כדי לצמצם את זיהום האוויר ולשפר את הבריאות שלנו".
 
אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת אמר: "כחלק מזיכרון הדברים שנחתם בין מדינת ישראל לקבוצת פיאט העולמית, אנחנו גאים להוביל ולהיות הראשונים להטמיע את השימוש בגז טבעי בתחום התחבורה בישראל.
אנחנו  מחויבים לטכנולוגיה זו, שהיא גם ירוקה וגם חסכונית, ומשוכנעים שהמשאית של "פרידנזון" תהיה הראשונה מיני רבות בעתיד הקרוב".
 
דויד פרידנזון, מנכ"ל ובעלי קבוצת פרידנזון, מסר:"פרידנזון הינה חברה עם תפיסה חדשנית, אנו מנצלים הזדמנויות ליישום בפועל לשיפור תחום איכות הסביבה. אחת הדוגמות הבולטות בפעילות זו  היא בתחום האופניים הירוקים בתל אביב , מיזם חלוצי בארץ אשר בהחלט תורם משמעותית לשיפור איכות הסביבה. חברתנו מצפה לשיתוף פעולה פורה עם "איווקו" בתחום הרכב מבוסס אנרגיית גז טבעי, ואנו כחלוצים בתחום צופים שהתמורה מהשימוש ברכבים מסוג זה יהיו אפקטיביים דיים כדי שנוכל  להרחיב את הצי ברכבי גז"
 
 
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן