טיפים לחידוש ביטוח הרכב

ביטוח רכב - כיצד לעשות זאת נכון- צרור טיפים.
ביטוח רכב, הוא אחד מהפוליסות הנפוצות ביותר שיש היום, וברור מדוע: כשעל הכבישים נעות מיליוני מכוניות מידי יום, ברור כי השוק הזה הוא מהגדולים והדינאמיים ביותר. כדי להגיע מוכן לרגע שבו תצטרך גם אתה לרכוש ביטוח רכב, הכנו כאן מעין מדריך קצר שיעזור לך להבין איך עושים את זה נכון.

ממה מורכב ביטוח הרכב?
ביטוח רכב מורכב משלושה חלקים עיקריים:
·         ביטוח חובה
·         ביטוח צד ג'
·         ביטוח מקיף
כל אחד מחלקי הביטוח הללו כוללים בתוכם סוגיות, סעיפים והנחיות ספציפיות, אשר יחד מהוות את הכיסוי הביטוחי השלם לרכב שלך. חשוב לזכור שמלבד ביטוח החובה, אשר אותו חייב לרכוש כל מבוטח, שני חלקי הביטוח האחרים הם בגדר רשות בלבד.

איך תדע איזה ביטוח מתאים לך?
מאפייני וסוגי הביטוחים תלויים, כמובן, בסוג הרכב שלך בראש ובראשונה. מלבד זאת, הם יכולים להיות תלויי מקום וכן תלויי זמן - תקופת הביטוח שאתה מייעד לרכב. כל אחד מאלו יגדירו את אופי הביטוח.
כך לדוגמא, רכב ישן אשר עולה בסביבות 10,000 , לא יצדיק רכישת ביטוח מקיף, משום שהביטוח לבדו עשוי לעלות כמחצית משוויו של הרכב. מצד שני, לרכב חדיש שבעליו מתגורר באזור מועד לגניבות, מומלץ מאוד להזמין פוליסה מקיפה.

איך תצליח לאתר את הפוליסה הטובה ביותר עבורך?
אחרי שהבנת מהם הצרכים הביטוחיים שלך ואיזו 'חבילת' ביטוח היא המועדפת והמתאימה ביותר לרכב שרכשת, הגיע הזמן לברר מהי הפוליסה המשתלמת ביותר. הרי ישנן בשוק כמה וכמה חברות ביטוח, לצד לא מעט סוכנים פרטיים, אשר יוצרים תחרות עצומה. בתחרות הזו, נאבקים הגורמים השונים על ליבו של הלקוח - ולך יש את היכולת להרוויח מכך. לכן, מומלץ מאוד לבצע מחקר שוק מקיף, לברר מהן העלויות הרווחות בשוק של כל אחד מחלקי הביטוח ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים. לחלק הזה אין תחליף והוא זה שיבטיח שתזכה למחיר הטוב ביותר ולפוליסה המשתלמת ביותר במחיר זה. אך האם זה אומר שאתה עומד לבלות כעת ימים שלמים במרדף אחרי גורמי הביטוח השונים, בניסיון לברר מה הם מציעים לך? ממש לא. בשביל זה יש אתרים ייעודיים להשוואת מחירי ביטוח.

השוואת ביטוחים - הרשת פרוסה לפניך
רשת האינטרנט היא היום המקום הטוב ביותר לבצע השוואת מחירים, בתחומים שונים. אחד התחומים ה'לוהטים' בעניין זה הוא שוק הביטוחים, בו תוכל למצוא שלל אתרים שמציעים השוואת ביטוחים בלחיצה אחת כמעט.
אתרים אלו (ובמיוחד כאלו אשר מתרכזים בהשוואת ביטוחים בלבד, כמו WOBI) מרכזים תחתם מידע צרכני רב וחשוב מאין כמותו. רפרוף קל בין דפי האתרים הללו יאפשר לך להבין יותר מדבר אחד או שניים על עולם הביטוחים, מה שיחסוך לך הרבה מאוד כאב ראש וכמובן הרבה כסף. אם הזכרנו את המילה כסף, הרי שזו מילת המפתח בסיפור: השוואת מחירי ביטוחים תאפשר לך למצוא את ה'חבילה' המתאימה ביותר בשבילך, במחיר הטוב ביותר. היתרון הגדול הוא שתוכל לקבל את המידע הזה בתוך שניות, לאחר כמה לחיצות על כפתור העכבר.
היתרון שנגזר מכך הוא שהיום, בניגוד לעבר, אתה מבטיח לעצמך פנייה ישירה מעשרות גורמים בעולם הביטוח, אחרי שאתה מצידך 'עבדת' דקות ספורות, על השארת פרטיך בלבד. האתרים הללו מאפשרים לך, סוף סוף, לנוח ולחכות שיעבדו בשבילך. היום, זו הדרך הנכונה והטובה ביותר להזמין ביטוח רכב.
המאמר בחסות אתר Wobi להשוואת ביטוחי רכב לחץ-כאן
האתר מאפשר קבלת הצעות מכל חברות הביטוח ואפשרות לרכישה מאובטחת אונליין.
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן