דגשים עבור מכירת רכב
דגשים עבור מכירת רכב
התוכן מוגש כשירות ע"י אלבר

אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם חשוב לקחת מספר דברים בחשבון. האם לפרסם ולנסות למכור באינטרנט? אולי לפרסם מודעה בעיתון? אולי סוכנות רכב או חברת ליסינג? במאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניך דברים שחשוב לשים עליהם את הדעת.
חשוב לזכור לפני תהליך מכירת רכב:
כאשר מדברים על מכירת רכב יש להעירך בהתאם מבעוד מועד. חשוב לעשות מחקר שוק מעמיק אודות הצרכן הפוטנציאלי, מה הפרופיל שלו? הדבר יכול להקל עליכם בפרסום המודעה, בניסוחה וכמובן בדרך המיקוח שתפעילו על הקונה. יתר על כן, מומלץ לבדוק את השוק והרכב, . הן את מחיר המחירון והן את הביקוש בתקופה הספציפית. בסופה של הבדיקה חשוב שתצאו עם מחיר מכירה ראשוני עליו עוד יהיה מקום למיקוח.
מכירת רכב- שלבי העסקה
כאשר אתם יוצאים לדרך בשלב הראשון חשוב לבדוק אם המכונית שלכם מבוקשת בשוק. כלומר, מה רמת הביקוש וההיצע שלה? תוכלו לדעת בהתאם אם להיות גמישים מול הקונה או להיות נוקשים איתו. ברור שאם הביקוש נמוך יתכן ותאלצו להיפרד מכמה אלפי שקלים בדרך למכירה.
שם המשחק הוא ידיעה. ככל שתכינו את עצמכם לכל תרחיש תוכל לחסוך זמן ואלי גם כסף. בהערכת שווי תמיד רצוי להעלות את הערך של הרכב במקצת הרי כמו שכולנו יודעים ישראלים אוהבים להתמקח לכן אסור להמעיט מערכו, כאשר יורדים במחיר לא ניתן לעלות חזרה.
לסיכום, אם נתקלתם בקשיים רבים במכירת הרכב או אם ברצונכם לחסוך לעצמכם את כאב הראש שבפרסום המודעות והטלפונים מהקונים תמיד תוכלו לשקול למכור את הרכב לחברת ליסינג ולבצע עסקת טרייד אין. מכירת רכבך הישן לחברת הליסינג וקניית רכב חדש . היתרון במקרה זה יהיה שכל העסקאות יתבצעו תחת קורת גג אחת, מכירת רכב ישן וקניה של רכב חדש בצורה באותה חברת ליסינג, הנה דרך מקצועית ומועדפת היום יותר ויותר .
מכירת רכב יכולה להתבצע באמצעות עסקאות נוספות כגון, ליסינג מימוני או ליסינג פרטי . קניית רכב חדש באמצעות פריסת תשלומים נוחה, לפי בחירתו של הלקוח. בסופו של דבר יש שיעדיפו דרך זו משום פרסת התשלומים הנוחה ויתרון האמינות של חברת הליסינג על פני קונה/מוכר אמצעי.חברות הליסינג מעניקות אחריות ארוכת טווח ובטחון ללקוחות. 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן