נוהגים ולא מסמסים רק עם BAZZ

BAZZ אפליקציה חינמית חדשה לקבלת הודעות SMS  בזמן נהיגה.
25/12/2014
לסלולרי באוטו יש מספר רב של בעיות או בעיות לכאורה. השיחה בטלפון, טוענים הטהרנים, מסיחה את הדעת מהנהיגה קל וחומר דפדוף, קריאה או כתיבה של מסרונים. חברות רבות מנסות להתמודד עם המטלה שבעיקרה היא שימוש מושכל בטלפון הסלולרי וללא הורדת ידים מההגה ו/או הסטת המבט מהכביש.
האפליקציה מאפשרת, להאזין לתוכן הודעה כתובה שהתקבלה ולהגיב באמצעות פקודות קוליות תוך כדי נהיגה באופן נוח, אינטואיטיבי וחוקי. כל זאת מבלי להסיר את העיניים מהכביש או הידיים מההגה.

האפליקציה מאפשרת לשמוע את ההודעה ולהגיב עליה באמצעות מתן פקודות קוליות ארבעה אופנים: 1.
שליחת הודעת SMS (שנכתבה מראש). 2.התקשרות לשולח ההודעה. 3.שליחת הודעה מוקלטת כקובץ קול (אודיו). 4. לא להגיב להודעה.
למערכת יש שתי פונקציות פעולה: הראשונה אוטומטית. היא מתחילה לפעול רק בזיהוי תנועה. באמצעות זיהוי אחד (או יותר) מארבעה מצבים - זיהוי נסיעה (מהירות מעל 15 קמ"ש), חיבור להתקן Bluetooth (ברכב או אישי), חיבור למטען רכב או חיבור לאוזנייה. כאשר המשתמש במצב נייח המערכת לא עובדת.
האפשרות השניה היא הפעלה ידנית על ידי המשתמש המאפשרת שימוש על ידי אנשים כבדי ראיה או בעלי מקצוע ששתי ידיהם עסוקות - ספרים, טבחים, מכונאים ועוד.
בשני המקרים הכיבוי נעשה בצורה ידנית או אוטומטית - זיהוי עצירה ו/או ניתוק Bluetooth.
בנוסף לכך מאפשרת המערכת לשמוע את כל ההודעה ברצף, או לשמוע את שם השולח/טלפון בלבד, ורק לאחר אישור קולי להאזין לתוכן ההודעה. (שומר על פרטיות הנהג למקרה שיש עוד נוסעים ברכב). קיימת  אפשרות לבחור להאזין לתוכן ההודעה פעם נוספת. להגדיר מראש את תוכן ההודעה הכתובה הנשלחת כמענה לשולח. (אחת מארבע אופציות התגובה).
 קיימת אפשרות להגדיר את שפת מסכי האפליקציה, וכן הגדרת שתי שפות להקראת תוכן ההודעות וכן בדומה לתוכנות ניווט לבחור את קול ההודעה (גבר או אשה). בנוסף המערכת מקריאה את שם המתקשר כאשר נכנסת שיחת טלפון.
 כדי להגמיש את פעולץת המעכת היא מתוכננת כך שקיימת אפשרות להוספת מילים חדשות, קיצורים וסלנגים הן כמלל והן כקובץ קול ובכך להרחיב את המאגר המילוני.
 
לינק להורדה
 
הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן