תושבת לטלפון לרכב עם טעינה אלחוטיתתושבת לטלפון עם טעינה אלחוטית

גיל קאר משווקת תושבת נטענת אלחוטית חדשנית לרכב ולבית .

12/4/17

חברת גיל קאר, יבואנית , QI POINT החלה לשווק בחנויות הסלולאר את הQI POINT מדובר  בזרוע לטלפון שכוללת ערכת טעינה מהפכנית המבוססת על אנרגיה אלחוטית מגנטית. המשתמשים ב- QI POINT יוכלו לטעון מגוון מכשירים סלולאריים בצורה נוחה ואלגנטית מבלי להתעסק בחיבורים וכבלים לטעינה הנדרשים לשקה המצית או USB במכונית. ערכת הטעינה האלחוטית, שמיועדת לרכב, מגיעה גם בגרסה שולחנית, היא מעוצבת לטעינה בבית ובמשרד, הערכה לרכב מותקנת על גבי השמשה הקדמית או הפנל הקדמי (דאשבורד).

לסמארטפונים שאינם תומכים בטכנולוגיית QI ניתן להוסיף מקלט שהינו כרטיס מגנטי שמתאים עצמו למגוון רחב של מכשירי IOS ואנדרואיד.

חברת גיל קאר הינה היבואנית של QI POINT ומשווקת את המוצר באמצעות חברת אמריקן מרקטינג וחברת ג'י.סי. טקליין, במגוון חנויות הסלולאר וחנויות אביזרים לרכב. לפרטים נוספים: 03-7918888

המבחן שלנו. ערכנו ניסוי למוצר QI POINT המתאים למכונית. התושבת החדשה שמחזירה את הטלפון ברכב ומנונעת את נפילתו ("דיבורית" בהגדרת החוק) בעצוב מודרני. היא כוללת זרוע ארוכה ומשטח מגע מגנטי וכבל חשמל, שמיועד למקור המתח במכונית. הזרוע ניתנת לחיבור מהיר באמצעות וואקום לפנל או לשמשה הקדמית. היתרון הגדול בנוחות לשימוש. די להצמיד את הטלפון למשטח המגע המגנטי והטלפון מוצמד לדיבורית ופעולת הטעינה פועלת. הטעינה איטית בלבד. באם מבוצעות פעולות כמו ניווט באמצעות WAZE נדרשת טעינה מהירה יותר. למכשיר טלפון שאינו תואם QI מחברים כרטיס מתאם שמחייב התחברות עם תקע לשקע הטעינה. הפעולה מסורבלת ומחייבת ניתוק בכל פעם כאשר מתחברים לטעינה ביתית. אפשרות נוספת לרכוש את מכשיר  QI POINT השולחני שמיועד לטעינה ביתית ובכך אין צורך לנתק בכל פעם את הכרטיס המתאם המוצמד לטלפון. באופן כללי המוצר יעיל ושימושי מחירו לא הכי זול אבל יש להתחשב בכך שמדובר גם  איכותית עם זרוע נצמדת, וגם במטען שכלולים במוצר אחד וכמובן "דיבורית" הנדרשת על פי חוק.

 

 

הדפסה
   
שלח לחבר
אתרי יבואן